مجله سارک

مجله سارک

رعایت حقوق مصرف کننده توسط سارک

رعایت حقوق  مصرف کننده توسط سارک
 
امروز روز جهانی  حقوق  مصرف کننده است  ،سارک به عنوان تولید کننده پوشاک چه حقوقی را برای مصرف کنندگانش قایل است ؟
- همیشه اولین آیتم در زمینه پوشاک کیفیت منسوجات استفاده شده است . در سارک به دلیل اهمیتی که به دوام لباس و از دست ندادن فرم مطلوب در طول دوران استفاده می دهد ،  برای یافتن پارچه با کیفیت بسیار بالا تلاش می کند  .در تست هایی که پیش از تولید نهایی صورت می گیرد اگر کیفیت پارچه تایید نگردد پارچه در چرخه ی تولید قرار
 نخواهد گرفت.
- طراحی :
در دنیای امروز دسترسی به اطلاعات مربوط به تغییر ترندها چه در مورد رنگ، پارچه و مدل بسیار آسان است و مشتریان کاملا در جریان تغییرات دنیای مد هستند این موضوع باعث بالا رفتن سطح سلیقه مصرف کنندگان می گردد که با تلاش و مهارت واحد طراحی ، سارک به این مهم دست یافته است .
 
 
- احترام به سلیقه و نیاز های مشتریان :
 
در طول سال با توجه به گزارش های متعددی که واحد CRM از مشتریان جمع آوری می کند ، پس از یررسی  توسط مهندسین  فروش ، بر اساس این نتایج  تغیرات لازم در سبد کالای خود ایجاد می کند .
در این بررسی ها نظر مشتریان در مورد بسیاری جزییات نیز پرسیده می شود مانند نحوه ی چیدمان و برخورد فروشندگان و
 
- قیمت گذاری :
 
با توجه به حساسیتی که مدیران مجموعه به کلیه مراحل طراحی و تولید و پخش دارند قیمت گذاری با در نظر گرفت این آیتم ها و همچنین تعیین قیمت منطقی برای محصولات پروسه ای بسیار حساس و زمان بر است  .
خدمات پس از فروش :
سارک با توجه به اهمیتی که  به رضایت مشتری های خود می دهد هر گونه مشکلات و نواقص در محصول نهایی را میپذیرد و در موارد تایید شده لباس مرجوع و یا تعویض می گردد.
و همچنین برای تشویق مشتریان به خرید اینترنتی علاوه بر تخفیفات امکان تعویض لباس در صورت وجود عیوب نیز فراهم است .