10% تخفیف اولین خرید
|
ارسال رایگان برای خریدهای بالای 250 هزار تومان

این عیب ها در لباس از چشم هیچ کس پنهان نمی ماند!!

این عیب  ها در لباس از چشم هیچ کس پنهان نمی ماند!!
جزئیاتی که از نظر شما ممکن است به چشم نیاید ولی در حقیقت بیننده متوجه خواهد شد
 ممکن است گاهی هنگام رفتن به سرکار با خود بگویید:"هیچ کس نمی فهمد من چی پوشیدم!" و یا .... شاید هر از گاهی این اشتباهات از شما سربزند ولی گاهی اوقات برای گذاشتن بهترین تاثیر بر دیگران در موقعیت های خاص که ممکن است یک همایش بزرگ ویا یک مصاحبه کاری و ... باشد ، به راستی نمی خواهید هیچ کم و کاستی در سر و ضع شما دیده شود. به این منظور باید به جزئیات بسیار کوچک توجه کنید، جزئیاتی که از نظر شما ممکن است به چشم نیاید ولی در حقیقت بیننده متوجه خواهد شد:
۱- قد شلوار
ممکن است با خود فکر کنید هیچ مشکلی ندارد که هر شلواری را با کفش پاشنه دار بپوشید و کوتاهی آن را با کفش رفع خواهید کرد. ولی به گزارش پرشین وی در حقیقت این طور نیست و عیب شلوار واضح دیده خواهد شد! به گزارش پرشین وی در نظر بگیرید که هر شلواری را با چه کفشی قصد دارید بپوشید و انتهای آن را به درستی بدوزید.
  اگر کفش پاشنه بلند می پوشید، لبه انتهای شلوار باید حدود 1.5 سانت از سطح زمین از پشت فاصله داشته باشد تا به زمین کشیده نشود و در عین حال آنقدر بلند باشد تا از جلو به نظر کوتاه نرسد.
۲- قد آستین
 قد آستین نیز باید حتما به اندازه باشد. دو یا سه سانت پارچه اضافی شاید زیاد تفاوتی نکند ولی آستین های بسیار بلند یا بسیار کوتاه اصلا ظاهر آراسته ای نخواهد داشت. به صورت ایده آل هنگامی که دستانتان را از کنار باز می کنید سرآستین باید با زیر مچ تماس داشته باشد.
۳- بستن دکمه پیراهن
 هنگام بستن دکمه های پیراهن، گاهی این امکان وجود دارد که در قسمت سینه جای خالی ایجاد شود. به این منظور پیراهنی را خریداری کنید که در قسمت سینه کاملا اندازه تان باشد و یا آنکه به دست خیاط بدهید تا آن را متناسب شما درست کند. گزینه دیگر این خواهد بود که از بلوزهایی استفاده کنید که دکمه های آن در داخل تعبیه شده اند تا از پیش آمدن این مشکل اجتناب شود.
۴- رسیدگی به کفش

در حالی که شما تصور می کنید ، کفش آخرین چیزی است که ممکن است کسی متوجه آن بشود ولی بیشتر از آنکه فکر می کنید قابل مشاهده است.به خصوص اگر عادت دارید در یک جلسه یا مصاحبه پاهایتان را روی یک دیگر قرار دهید.
اگر پاشنه کفش دیگر از بین رفته و هنگام راه رفتن صدای آن گویای واقعیت آن است ، بهتر است یک جفت کفش جدید خریده و یا حداقل کف پاشنه را تعمیر کنید.
۵- کمربند نبستن
اگر شلواری پوشیدید که جای کمربند دارد و پیراهن خود را داخل شلوار گذاشته اید، به گزارش پرشین وی باید حتما کمربند ببندید ، چرا که جای خالی کمربند بسیار بد و خالی دیده می شود!
اگر شلوار یا دامنی به تن دارید که جای کمربند ندارد ولی نیاز به بستن آن احساس می کنید، بهتر است به نوعی برای خود جای کمربند بسازید، چرا که در غیر این صورت عجیب دیده خواهد شد. به این منظور می توانید از ترفند سنجاق قفلی استفاده کنید. این روش در عین سادگی ، توجه کسی را نیز جلب نمی کند.
همانند تصویر از داخل به نوعی سنجاق قفلی را ببندید که کمربند را حفظ کند.
۶-  تزئینات جانبی مناسب
 تزئیناتی مانند دستبند، انگشتر و .. می تواند تغییر زیادی در ظاهر کلی شما ایجاد کند. ولی در نظر داشته باشید که شما نمی توانید از یک گردنبد ، دستبند و یا هر وسیله بسیار پرزرق و برق برای یک محیط رسمی استفاده کنید. همه این موارد باید بسیار ساده انتخاب شود.
۷- ناخن های آراسته
اگر شما در میان مکالمه خیلی از دست های خود استفاده می کنید و یا باید مرتب با اوراق سروکار داشته باشید پس اطمینان حاصل کنید که ناخن هایتان آراسته باشد. نیازی به مانیکور نیست ولی ظاهر شکسته و نامرتب نداشته و به خوبی سوهان شده باشد و یا جای لاک روی ناخن ها نباشد.
18 اردیبهشت 1393
تایید شماره موبایل
برای تکمیل فرآیند ثبت نام، لطفا شماره تایید پیامک شده را وارد کنید.
  • شماره موبایل :
  • کد تایید :
عضو هستید؟ ورود به سارَک