10% تخفیف اولین خرید
|
ارسال رایگان برای خریدهای بالای 250 هزار تومان

راهنمای خرید شلوار جین

راهنمای خرید شلوار جین
شلوارهای جین از آن دسته لباس هایی است که همه ما علاقه زیادی به پوشیدن آن داریم. شاید برای این باشد که از زیبایی و دوام بالایی برخوردار است و به راحتی با هر لباسی ست می شود. همین موضوع باعث شده جین ها از محبوبیت بالایی برخوردار باشند ولی باید به این نکته دقت داشته باشید که هر جینی برا ی هر اندامی مناسب نیست. باید این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام خرید چگونه شلوار جینی انتخاب کنید که به اصطلاح با اندام شما متناسب باشد.

در اینجا قصد داریم نکاتی را آموزش دهیم که در هنگام خرید به شما در انتخاب شلوار جین مناسب کمک خواهد کرد .

نکته 1: برای انتخاب و خرید شلوار جین باید زمان کافی اختصاص دهید و با خیال  عمل کنید . چنان چه عجله کنید، قطعا دچار مشکل شده  و به بدترین شکل ممکن در فروشگاه ها سرگردان خواهید شد.
نکته2: در هنگام خرید شلوار جین علاوه بر سایزی که روی شلوار مشخص شده است، حتما پرو شود زیرا معمولا هر برندی سایز بندی مخصوص خود را دارد و پارچه را با اندازه و مقیاس استاندارد خود برش می زند. اگر سایز شلواری بزرگ تر از سایز همیشگی به کمرتان خورد چندان جای نگرانی نیست، شاید این همان سایز معمول شما باشد.
نکته 3: در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، بهتر است که جین هایی با رنگ روشن و یا دارای سنگشور را انتخاب نکنید. در این حالت بهتر است، جین های آبی تیره که به نام ایندیگو مرسوم هستند و یا جین های مشکی را انتخاب کنید که این رنگ ها قابلیت هماهنگی با لباس های بیشتری را دارند.
نکته 4: از شلوارهایی با دمپای گشاد که بسیار باز و حجیم هستند، دوری کنید و به جای آن به دنبال جین هایی باشید که اصطلاحا بوت کات هستند. این جین ها دمپای مناسب چکمه ای دارند و برش آن ها حالت منحنی زیبایی دارد که هم گشاد است و هم روی کفش را به خوبی می پوشاند و ظاهری کاملا جذاب داشته و حتی باعث بلند تر دیده شدن پاهای شما می شود.
نکته 5: در هنگام خرید جین درست همان کفشی که قرار است با جین خود ست کنید و همیشه آن را به پا می کنید را بپوشید و بهتر است کفش های پاشته بلند بپوشید. در مورد جین هایی که دمپای تنگ دارند، دقت کنید دمپای شلوار به حدی بلند باشد که قسمتی از روی کفش را بپوشاند و حتی مماس با زمین قرار بگیرد. به یاد داشته باشید که این مقدار اضافی کمک می کند تا وقتی شلوارتان  در شست و شوی  اول آب رفت، از حد نرمال کوتاه تر نشود.
نکته 6: در هنگام خرید بهتر است آقایان جین هایی با فاق معمولی و خانم ها جین هایی با فاق بلند را انتخاب کنند. اما در هر حا ل باید پیش از هر چیز راحتی شلوار ملاک انتخاب قرار گیرد. در صورتی که پوشیدن شلوار هایی با فاق کوتاه شما را اذیت نمی کند و در آن ها احساس راحتی می کنید، بهتر است از این شلوار ها استفاده کنید.
نکته 7: در آخر پیشنهاد می شود با دوستی به خرید بروید که او هم قصد خرید یک شلوار جین را دارد. در صورتی که از لحاظ سلیقه با دوستتان اتفاق نظر دارید، این همراهی می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب یک شلوار جین مناسب داشته باشد .

تایید شماره موبایل
برای تکمیل فرآیند ثبت نام، لطفا شماره تایید پیامک شده را وارد کنید.
  • شماره موبایل :
  • کد تایید :
عضو هستید؟ ورود به سارَک