10% تخفیف اولین خرید
|
ارسال رایگان برای خریدهای بالای 250 هزار تومان

مودال ، طبیعتی لوکس

مودال ، طبیعتی  لوکس
مودال الیاف سلولزی کاملاٌ طبیعی است که از چوب درخت راش به دست می آید . الیاف مودال با کشسانی بالا و قابلیت ترکیب فوق العاده با دیگر الیاف ، انقلابی در صنعت نساجی ایجاد کرده  است . منسوجات تولید شده از الیاف مودال در ظرافت ، لطافت ، دوام و زیبایی بی نظیرند .لباس های مودال نرم ، سبک ، راحت و جذاب اند که آن را به محصولی بی نظیر و با ارزش برای مشتریان تبدیل کرده است .امروزه بزرگترین نام های صنعت مد و لباس از مودال استفاده می کنند.ترکیب مودال با الیــاف پنبه ای ماندگاری و دوام کیفیت منسوجات شما را تضمین می کند . به دلیل انتقال عالی رطوبت ، مودال حتی در آب و هوای گرم و مرطوب راحتی و آسایش را به ارمغان می آورد.
  چرا مودال ؟
نهایت نرمی و لطافت
الیاف مودال به دلیل ساختار خاص و ظرافت بی مانندشان ، نرمی و لطافتی ماندگـار را به منسـوجات می بخشند . میزان نرمی مودال 4برابر الیاف پنبه ای است .
قابلیت شستشوی نامحدود
منسوجات مودال پس از بارها و بارها شستشو مثل روز اول نرم و لطیف اند .سطح صاف و ظریف الیاف مانع از باقی ماندن پسماند آهک روی منسوجات و زبرشدن آنها می شود.
رنگ های ثابت ودرخشان
رنگ های زیبا و درخشان منسوجات مودال پس از بارها شستشو هیچ تغییری نمی کند .
جذب سریع
مودال جاذب سریع آب می باشد که به همراه نرمی ماندگارش ،آن را به انتخابی ایده آل برای حومه و محصولات حمام تبدیل می کند .
فناوری سازگار با محیط زیست
مودال از دل طبیعت  می آید و به طبیعت می پیوندد .یکپارچگی مراحل تولید مودال از جنگل های راش تا محصول نهایی ، نوآوری های دائمی و فناوری پیشرفته ادل وایس باعث شده که تولید مودال کمترین تاثیر را بر محیط زیست بگذارد . میزان مصرف آب در طی مراحل تولید الیاف مودال 10تا 20برابر کمتر از پنبه است .
  موارد مصرف
حس نرمی ، چشم نوازی و رنگ های درخشان مواردی هستند که مودال را به طور خاص به عنوان منسوجات خانگی با کیفیت و جذاب معرفی می کند . مودال محصول مناسبی در صنعت پوشاک می باشد .
مودال /پنبه ی شانه شده
مودال لطیف ، راحت و درخشان است و خشک یا خیس آن دارای خاصیت کشتسانی بالا و باثبات رنگی است . این ویژگی با ارزش شاخصه ی این محصول می باشد . شباهت نحوه ی رنگ مودال و پنبه ، ایجاد جلوه ای یک دست برنخ و پارچه ی تولید شده می نماید .
مودال و پنبه برای یکدیگر آفریده شده اند
ویژگی های پنبه و مودال بسیار شبیه به یکدیگرمی باشند . مخصوصاٌ خواص رنگرزی مودال که رنگرزی دورنگی را در ترکیب ممکن می سازد ، مودال تاثیر عمیق رنگ پذیری همانند پنبه را دارد . هیچ الیاف سلــولــزی دیگری نیست که نتــایج قابل مقایسه ای ارائه دهد .مزیت دیگــر این محصول ، واقعیتی است که مودال در ترکیب با پنبه بدون هیچ مشکلی حریر نما می شود .
کیفیت بهبود یافته ی نخ
شیوه ی رنگرزی تنها مزیت تاثیر گزار این محصول نیست . مودال در ترکیب با پنبه ، نظام و ترتیب نخ ها را افزایش داده و کمک می کند که پارچه ها به کیفیت بهتری دست یابند .
arsa@harbinger.ir
منبع: arsa@harbinger.ir
21 اسفند 1393
تایید شماره موبایل
برای تکمیل فرآیند ثبت نام، لطفا شماره تایید پیامک شده را وارد کنید.
  • شماره موبایل :
  • کد تایید :
عضو هستید؟ ورود به سارَک